HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1990 yılından beri mobilya dekorasyon konularında faaliyet gösteren Sedat Mobilya, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de önemli projelerde yer almıştır. Üretim ve işçilik kalitesi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile birçok projede kalitesini ispat etmiştir.

Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yenilikçi çözümleri ile kalite ve estetikten ödün vermeden beklentilerin üstünde hizmet vermektedir. Tüm mekanlara ait mobilya tasarım, imalat ve montaj hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız. Özel tasarım mobilya projeleriniz verilen ölçü ve renklerde, istenilen malzeme ile sorunsuz biçimde üretilmektedir. Aklınıza gelebilecek tüm mobilyalar üretimimiz dahilindedir.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü, özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız.

Dekorasyonu bir bütün olarak ele alıp; mobilya üretiminin yanında daire, ofis, villa, otel, residence, cafe & restaurant dekorasyonlarında mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Ankara'nın önde gelen mobilya dekorasyon firmalarından Sedat Mobilya Dekorasyon, sektörünün hemen hemen her alanında faaliyet göstermektedir. Mutfak, banyo, ray dolap, giyinme odası, duvar üniteleri, bankolar, ranza uygulamaları, vestiyer, lambri kaplama, ahşap merdiven, teras kapama, ahşap kapılar.. Kısacası mobilya dekorasyon deyince aklınıza gelen her konuda imalattan halka; kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerine güven vermeye devam etmektedir.

Hayal ettiğiniz dekorasyon işleri için; sizi hayallerinizin ötesine taşıyalım...

ADRES

PTT Evleri 1548 Sokak No:18/1
Siteler - ANKARA / TÜRKİYE

TELEFON / GSM

0530 061 36 08

0530 061 36 08

Copyright © 2020 Sedat Mobilya | diyalog